Fun Gooo & Çocuk Kent

Hakkımızda

Kurulduğu ilk yıllarda sadece işletme düzeyinde olan şirketimiz, sektörden edindiği tecrübeyle ve zaman içinde, talepler doğrultusunda franchising sistemini ve çocuk eğlence makinaları imalatını hayata geçirmiştir. Bu ürünlere verdiği satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti ile rakiplerinin bir adım ötesinde olmayı başarmıştır.

Başarımızın temelini, tecrübeli ekibimizin her alanda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması oluşturmaktadır. Firmamız sıklıkla katılmış olduğu fuarlar sayesinde, yeni teknolojileri ve ürünleri yakından takip etmekte ve bunları en kısa sürede işe entegre ederek, dinamik büyümenin sürekliliğini sağlamaktadır.

Türkiye'nin bir çok şehrinde insanlara gerçek eğlenceyi yaşatan Fun Gooo, müşterilerinin ilgi ve alakalarıyla her geçen gün büyük adımlar atmakta ve kendini geliştirmektedir.

Sloganımızda da olduğu gibi, sizi eğlendirmeyi seviyoruz!

Kurumsal Değerlerimiz

Misyonumuz

Sektöründe sadece kalıcı olmak değil, gelişen teknolojiye ve küresel oyun akımlarına adapte olabilecek bir çekirdek mantık yapımız bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Eğlence alanında daha ilerisi kavramı günden güne değişebilmektedir. Bu değişimi doğru ve pozitif değerlendirerek ileriye doğru büyüyen adımlar atmak çabasındayız.

Sosyal Sorumluluk

İnsanların bir nebze olsun keyfini yerine getirebilmek yegane gayemiz olmakla birlikte yaptığımız tüm çalışmaların temelinde var oluşa ve doğaya saygı yer almaktadır.

Prensiplerimiz

Temel hedeflerimizden olan "daha ne kadar eğlendirebiliriz?" sorusuna ek olarak kaliteli, güler yüzlü, pozitif ve kalıcı olmak en çok değer verdiğimiz adımlardır.

Ünvan:
Çocuk Kent Oyun Parkları Şişme Ürünler Reklamcılık Turizm Tekstil Gıda İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Adres:
Selçuklular Cad. Göksu Mah. No:57 - Eryaman / ANKARA

Vergi Dairesi: Etimesgut VD

Vergi No: 259 042 1945

Mersis No: 0259042194500012

Çocuk Kent ve Fun Gooo isimleri tarafımızca tescillenmiştir.

Bizlerin bilgisi ve izni dahilinde olmaksızın kullanılması kanun gereğince suçtur ve yasaktır.